خوش آمدگویی به تازه واردین

نارانان/ناراتین

انجمن خانواده معتادان نارانان / ناراتین

خوش آمدگویی به تازه واردین

در درجه اول گروه خانواده نارانان برای شماست که به خاطر مشکل اعتیاد یکی از نزدیکانتان احساس درماندگی می کنید یا کرده­ اید. ما هم مانند شما این مسیر دردناک را پیموده ایم و جواب را در آرامش و ذهنی آرام پیدا کرده ایم.

وقتی شما به گروه خانواده نارانان می پیوندید، دیگر تنها نیستید و در میان دوستان واقعی خود قرار گرفته اید که مشکلات شما را به گونه ای درک میکنند که کمتر کسی توانایی آن را دارد. ما به اعتماد و گمنامی شما احترام میگذاریم.  همچنین میدانیم شما نیز به گمنامی و اعتماد ما احترام خواهید گذاشت.  امیدواریم بتوانیم به شما اطمینان دهیم که هیچ موقعیتی آن قدر دشوار نیست و هیچ  اندوهی آن قدر بزرگ نیست که قادر به چیره شدن بر آن نباشید.

 برنامه ما مذهبی نیست بلکه یک روش معنوی برای زندگی است که بر اساس قدمهای دوازده گانه نارانان پایه گذاری شده است. ما دریافته ایم که با کار کردن این قدمها در واقع میتوانیم برای هر مشکلی راه حلی پیدا کنیم. تأکید میکنیم که این برنامه و قدم های دوازده گانه آن را جدی بگیرید. این برنامه به همان اندازه که برنامه دوازده قدمی معتادان گمنام به معتادان کمک میکند،  به ما کمک خواهد کرد . ما در این برنامه، فقط در جستجوی بینش و شهامتی هستیم تا بتوانیم خودمان را همانطور که هستیم ببینیم و به کمک نیروی برتری که درک میکنیم برای خودمان کاری کنیم و به لطف خداوند معتادانمان را با عشق رها کرده و از کوشش برای تغییر دادن آنها دست برداریم.

ذهن خود را باز بگذارید و تا آنجا که میتوانید به جلسات بروید. راحت باشید و در جلسات مشارکت کنید. میتوانید سؤال هایتان را بعد از جلسه بپرسید. به زودی دوستان تازه ای پیدا میکنید و خود را عضوی از گروه احساس مینمایید.

با فهمیدن این موضوع که اعتیاد یک بیماریست و ما نه تنها در مقابل آن عاجزیم بلکه در مورد زندگی افراد دیگر هم عاجزیم و هیچ گونه اختیاری نداریم، آن وقت آمادگی پیدا می کنیم که در مورد زندگی خودمان کاری انجام دهیم و برای خودمان مفید و سودمند باشیم . آنگاه فقط و فقط در این صورت می توانیم به دیگران نیز کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بله
1
آیا به کمک نیاز دارید؟
Scan the code
سلام
آیا به کمک نیاز دارید؟